flag pl flag en-us flag-de

Szanowni Państwo 

uprzejmie  informujemy, że w okresie czasu od 11  lipca do 26 lipca 2024r w sklepie  inoxpol. net  trwać będzie przerwa urlopowa . W wymienionym okresie czasu można dokonywać  zakupów  niemniej jednak  produkty  będą wysyłane po  26  lipca 2024r.

 

Wysyłce  poddawane będą w dalszym ciągu  wcześniej przyjęte zamówienia  indywidualne.

W  sytuacjach  niezbędnych  prosimy o  kontakt mailowy  lub  telefoniczny po  godz. 16.00 na nr tel. 511-099-567.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

O nas

CADmet inoxPOL

Nasza firma od początku swojego istnienia stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów w zakresie towarów wykonanych z doskonałej jakości stali oraz polipropylenu. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągle aktualizowana wiedza branżowa pozwala nam skutecznie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Nasza firma ma stuprocentowo polskie korzenie oraz kapitał założycielski. Dlatego też czujemy się uprawnieni do tego, aby z dumą promować polskie produkty. Cały asortyment, jaki oferujemy, jest produkowany oraz pakowany w Polsce. Tak więc dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym, możesz mieć pewność, że aktywnie wspierasz polską gospodarkę i pomagasz utrzymać miejsca pracy, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia bezrobocia w naszym kraju.

CADmet wspieraj polski przemysł

Oferta CADmet

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją towarów i konstrukcji metalowych, spawanych, jak również wyrobów z polietylenu. Jako nieliczni na rynku do produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną kwasoodporną 1.4301 (AISI304), która cechuje się dużą odpornością na korozję. Tam, gdzie konkurencja stosuje zwykłą tańszą stal nierdzewną, my używamy stali wyższej jakości. Dlatego właśnie warto postawić na nasze produkty.

CADmet stal nierdzewna

W zakresie naszej działalności znajduje się również dystrybucja wyrobów z wysokogatunkowego polietylenu takich jak: donice, zsypy do gruzu, pojemniki do segregacji odpadów oraz pojemniki do przechowywania np. piasku czy soli w okresie jesiennym i zimowym. Warto również dodać, że nasze produkty nie zawierają substancji szkodliwych i są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Uwzględniając potrzeby klienta oraz na bazie naszych doświadczeń i posiadanej wiedzy przygotowujemy wizualizacje produktów, które zależnie od oczekiwań mogą reprezentować bardziej klasyczny lub nowoczesny styl. Jako producent skrzynek gazowych i innych produktów mamy możliwość dostosowania urządzeń do pomysłów, wymagań i oczekiwań klienta.

Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, którzy chcą zakupić jednostkowe towary wyprodukowane według własnego projektu, jak i firmy, które mogą zamówić większą ilość produktów przygotowanych na indywidualne zamówienie.

Wykorzystywane technologie

Nasze urządzenia powstają w oparciu o następujące technologie:

 

Nasze produkty powstają w oparciu o następujące technologie:

  • Cięcie laserowe, najszybsza oraz najdokładniejsza metoda obróbki metalu, która znajduje coraz więcej zastosowań i jest synonimem najwyższej jakości. Wysoka elastyczność produkcji w połączeniu z niemal nieograniczoną różnorodnością materiałów i kształtów dostarczają wyjaśnienia, dlaczego metoda ta na całym świecie uznawana jest za niezastąpioną technologię bazową.

  • Malowanie proszkowe za pomocą technologii farb polimerowych — jest to obecnie jedna z najlepszych na świecie metod zabezpieczania elementów metalowych przed korozją, działaniem czynników atmosferycznych i chemicznych. Dzięki równomiernemu rozłożeniu farby na powierzchni pod wpływem przyciągania elektrostatycznego i procesu polimeryzacji w wysokiej temperaturze uzyskane powłoki charakteryzują się wysoką jakością zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym.

CADmet kontakt


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, jak również  pod adresem email sklep@cadmet.pl lub telefonicznie pod numerem +48 535 073 383 lub +48 533 776 613.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
inoxPOL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony