flag pl flag en-us flag-de

Szanowni Państwo,

uprzejmie  informujemy że w  okresie od 23 października  do  31  grudnia 2023r nastąpi ograniczona  możliwość  kontaktu telefonicznego.

Kontakt telefoniczny będzie  możliwy  w godzinach 17.00 - 19.00.

Z uwagi na powyższe  prosimy  o preferowanie  kontaktu  mailowego  na adres : sklep@cadmet.pl .

Jak wybrać dobrą skrzynkę na listy?

Jak wybrać dobrą skrzynkę na listy?

 Skrzynki pocztowe projektowane są w różnych systemach. Decydując się na skrzynkę na listy, nasz wybór powinien być podyktowany warunkami miejsca, w którym dana skrzynka ma być zainstalowana oraz naszymi nawykami.

Skrzynki pocztowe można instalować na płotach, drzwiach, murach, ścianach lub budować w systemie niezintegrowanym. Jeżeli w domu przebywamy rzadko, to lepiej zainwestować w większy model, w którym zmieści się więcej przesyłek w czasie naszej nieobecności. Brak konieczności regularnego opróżniania skrzynki to znaczne udogodnienie.

Jak dzielimy skrzynki pocztowe?

Skrzynki pocztowe możemy podzielić ze względu na rodzaj materiału, z którego są wykonane na:

  • aluminiowe
  • stalowe
  • drewniane

Te ostatnie, mimo że znajdują swoich amatorów, to przysparzają najwięcej problemów, ponieważ wymagają regularnej konserwacji. Skrzynki stalowe są najtrwalsze. Wykonane ze stali nierdzewnej nie wymagają dodatkowych zabiegów, a mimo to służą właścicielom przez wiele lat. Polecane są w szczególności osobom, które zainteresowane są trwałymi rozwiązaniami. CADmet to czołowy producent skrzynek na listy wykonywanych ze stali nierdzewnej. Oferujemy wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.

Skrzynki montowane na zewnątrz są w szczególności narażone na działanie wilgoci, zmian temperatury, mrozu czy wiatru. Z tego względu decydując się na zakup, szukajmy modeli przede wszystkim trwałych. Wiele modeli skrzynek pocztowych posiada dodatkowe ułatwienia, w postaci gazetników, a więc podłużnej tuby umieszczonej pod lub nad skrzynką, w którą można wkładać zamawiane gazety lub materiały reklamowe.

W Polsce według prawa każdy właściciel posesji lub mieszkania ma obowiązek wyposażyć je w skrzynkę pocztową zabezpieczającą w optymalny sposób korespondencję przed dostaniem się osób niepowołanych.

Skrzynka pocztowa poza funkcjonalnością powinna również posiadać walory estetyczne. Skrzynka nie musi być nieciekawym elementem naszego domu. Warto zadać o to by komponowała się z elementami otoczenia i dopełniała je pod względem kolorystycznym. Dobra i atrakcyjna skrzynka pocztowa dodaje naszemu otoczeniu uroku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony