flag pl flag en-us flag-de

Komponenty do gastronomii Inox – przegląd rozwiązań

Komponenty do gastronomii Inox – przegląd rozwiązań

Aby lokal gastronomiczny działał sprawnie i przynosił utarg, każdy właściciel powinien wyposażyć go w wysokiej jakości urządzenia i elementy uzupełniające. Deski do krojenia, tace, zestawy umywalkowe i pozostałe produkty tego typu okażą się nieodzowne zarówno w restauracji, w barze, jak i w przydrożnym bistro. Ale gdzie warto kupować takie elementy i dlaczego warto skłonić się ku ofercie Inox?

Małe elementy mają znaczenie

W ofercie dla gastronomii Inox znajdzie się również spory wybór drobnych elementów uzupełniających, takich jak odpływy z przelewem lub korkiem oraz korki spustowe. To wysokogatunkowe produkty wykonane z PCV oraz stali nierdzewnej. Okażą się nieodzowne podczas aranżowania zaplecza gastronomicznego oraz sanitarnego. Mogą się przydać także przy okazji serwisowania kuchni i urządzeń hydraulicznych, służąc za części wymienne.

Niewiele sklepów oferuje tego typu akcesoria, więc tym bardziej warto zainteresować się asortymentem Inox.

Skoro już mowa o niewielkich rozmiarów produktach uzupełniających to można jeszcze wspomnieć o sitkach do czekolady w różnych wzorach. Tego typu gadżety przydadzą się zwłaszcza w lokalach baristycznych.

Deski do krojenia dla profesjonalistów

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek dobrze działający obiekt gastronomiczny, który nie ma w standardowym wyposażeniu desek do krojenia. To podstawowe i kluczowe elementy każdej restauracji, baru i bistro.

W asortymencie Inox znajdują się profesjonalne deski do krojenia o wymiarach:

  • 400 x 300,
  • 500 x 400,
  • 600 x 450.

Wykonano je z najwyższej jakości kwasoodpornej stali nierdzewnej. Takie wyroby doskonale zabezpieczają blat kuchenny przed wysoką temperaturą i działaniem silnie plamiących lub odbarwiających substancji, a ponadto są bardzo wygodne w praktycznym użytkowaniu.

Pokrewną gamę produktów stanowią również tace piekarnicze, wykonane w tej samej stylistyce.

Umywalki i zestawy umywalkowe

Warto zwrócić uwagę także na umywalki i zestawy umywalkowe Inox (wyposażone w wylewkę i wyłącznik kolanowy). Stworzono je z wytrzymałej stali kwasoodpornej najwyższej klasy. Dzięki temu rewelacyjnie spisują się we wszystkich obiektach gastronomicznych, w których kładzie się szczególny nacisk na łatwe utrzymanie higieny przy minimalnym nakładzie pracy.

Takie produkty, ze względu na jakość wykonania i zastosowany materiał, wytrzymują długie lata intensywnej eksploatacji.

Nowości
Szafka instalacyjna WBF 300x300x250
Szafka instalacyjna WBF 300x300x250
334,00 zł
szt.
Drzwiczki rewizyjne gazowe 250x250
Drzwiczki rewizyjne gazowe 250x250
259,00 zł
szt.
Drzwiczki rewizyjne gazowe 600x600 INOX
Drzwiczki rewizyjne gazowe 600x600 INOX
370,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony