flag pl flag en-us flag-de

 

Komponenty do gastronomii Inox – przegląd rozwiązań

Komponenty do gastronomii Inox – przegląd rozwiązań

Aby lokal gastronomiczny działał sprawnie i przynosił utarg, każdy właściciel powinien wyposażyć go w wysokiej jakości urządzenia i elementy uzupełniające. Deski do krojenia, tace, zestawy umywalkowe i pozostałe produkty tego typu okażą się nieodzowne zarówno w restauracji, w barze, jak i w przydrożnym bistro. Ale gdzie warto kupować takie elementy i dlaczego warto skłonić się ku ofercie Inox?

Małe elementy mają znaczenie

W ofercie dla gastronomii Inox znajdzie się również spory wybór drobnych elementów uzupełniających, takich jak odpływy z przelewem lub korkiem oraz korki spustowe. To wysokogatunkowe produkty wykonane z PCV oraz stali nierdzewnej. Okażą się nieodzowne podczas aranżowania zaplecza gastronomicznego oraz sanitarnego. Mogą się przydać także przy okazji serwisowania kuchni i urządzeń hydraulicznych, służąc za części wymienne.

Niewiele sklepów oferuje tego typu akcesoria, więc tym bardziej warto zainteresować się asortymentem Inox.

Skoro już mowa o niewielkich rozmiarów produktach uzupełniających to można jeszcze wspomnieć o sitkach do czekolady w różnych wzorach. Tego typu gadżety przydadzą się zwłaszcza w lokalach baristycznych.

Deski do krojenia dla profesjonalistów

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek dobrze działający obiekt gastronomiczny, który nie ma w standardowym wyposażeniu desek do krojenia. To podstawowe i kluczowe elementy każdej restauracji, baru i bistro.

W asortymencie Inox znajdują się profesjonalne deski do krojenia o wymiarach:

  • 400 x 300,
  • 500 x 400,
  • 600 x 450.

Wykonano je z najwyższej jakości kwasoodpornej stali nierdzewnej. Takie wyroby doskonale zabezpieczają blat kuchenny przed wysoką temperaturą i działaniem silnie plamiących lub odbarwiających substancji, a ponadto są bardzo wygodne w praktycznym użytkowaniu.

Pokrewną gamę produktów stanowią również tace piekarnicze, wykonane w tej samej stylistyce.

Umywalki i zestawy umywalkowe

Warto zwrócić uwagę także na umywalki i zestawy umywalkowe Inox (wyposażone w wylewkę i wyłącznik kolanowy). Stworzono je z wytrzymałej stali kwasoodpornej najwyższej klasy. Dzięki temu rewelacyjnie spisują się we wszystkich obiektach gastronomicznych, w których kładzie się szczególny nacisk na łatwe utrzymanie higieny przy minimalnym nakładzie pracy.

Takie produkty, ze względu na jakość wykonania i zastosowany materiał, wytrzymują długie lata intensywnej eksploatacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony